Zveme vás na veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2022


 

XIV. ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2022 proběhne ve dnech 25. až 27. 1. 2022 na výstavišti PVA Expo Praha v hale 4. Veletrh bude pro veřejnost otevřen 25. a 26. 1. od 8 do 16 hodin a 27. 1. od 8 do 15 hodin.

 

Veletrh návštěvníkům nabídne 244 zastoupených univerzit, vysokých škol, fakult, vyšších odborných škol a jiných vzdělávacích institucí. Studenti si budou moci vybrat z více než 7 000 studijních oborů. Na veletrhu budou zastoupeny univerzity a vysoké školy z osmi zemí světa. Budou zastoupeny vzdělávací instituce z České republiky, Rakouska, Francie, Německa, Irska, Spojených arabských emirátů, Velké Británie a Maďarska.

Cílem veletrhu je poskytnout studentům středních škol komplexní informace a poradenství pro maximální podporu při jejich klíčovém životním rozhodnutí, kterým volba studia po maturitě bez pochyb je.Nový grafický motiv veletrhu FOR GASTRO & HOTEL


Po 12 letech jsme vytvořili nový atraktivnější vizuál. Hvězda je v gastronomii a hotelnictví symbolem kvality. Koření představuje různorodost a pestrost. A pestrý je i náš veletrh! Jsme optimističtí a s blížícím se koncem pandemie věříme, že celý obor HoReCa i náš veletrh budou opět vykazovat návštěvnost a čísla z doby před pandemií. Těšíme se na setkání s vámi 29. 9. - 1. 10. 2022 na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL.Do nového roku s dobrým skutkem: znovu jsme podpořili činnost Konta Bariéry


Společnost ABF, a.s., provozující areál PVA EXPO PRAHA v Letňanech ve spolupráci s Ford Motor Company znovu podpořila činnost Nadace Charty 77 a sbírku Konto Bariéry. 

 

Nový model vozu Ford Kuga ve variantě ST-line převzala v pondělí 3. 1. 2022 ředitelka nadace Božena Jirků. Slavnostního předání, které se uskutečnilo v prodejně AMB Praha v Ořechu, se zúčastnil Martin František Přívětivý, místopředseda představenstva a výkonný ředitel ABF, a.s., a Petr Svoboda, Business Development Director Ford AMB Praha. Přejeme Kontu Bariéry mnoho úspěchů a mnoho šťastných kilometrů.

 

Konto Bariéry je stěžejním projektem Nadace Charty 77. Je přitom první a dosud jedinou kontinuální sbírkou, které se více než dvacet let účastní desetitisíce dárců, kteří svým pravidelným měsíčním příspěvkem pomáhají naplňovat a financovat program Konta Bariéry. Za celou dobu svého působení rozdělilo Konto Bariéry stovky milionů korun a podpořilo tisíce projektů na zlepšení života lidí s handicapem. Z aktuálních potřeb lidí s postižením vychází Konto Bariéry i při formování nových projektů. Doplňuje stát a samosprávu tam, kde jejich pomoc nestačí. Stále více se zaměření jeho pomoci posouvá od standardní pomoci, tedy rehabilitačních a kompenzačních pomůcek, bezbariérových úprav bytů, škol a dalších veřejných budov, k projektům, které souvisejí se vzděláním a pracovním uplatněním lidí s handicapem.Termíny veletrhů pro rok 2022


Zveme vás na veletrhy v roce 2022! Kalendář nových termínů akcí ABF najdete ZDE. Za všechny organizační týmy vám velmi děkujeme za přízeň a účast na veletrzích konaných v roce 2021! Přejeme vám poklidné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do nového roku.STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY: pravá předvánoční atmosféra a nákupy dárků


12. ročník veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY je v plném proudu. První návštěvníky vítal u vstupní brány padající sníh. Přijďte si nakoupit vánoční dárky pro celou rodinu. 137 vystavovatelů nabízí své nápadité zboží až do stříbrné adventní neděle. Těšíme se na vás! Vstupenky můžete zakoupit na webu https://vstupenky-pva.cz/stribrne-vanocni-dny-2021.Poslední přípravy před začátkem veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY


Ve čtvrtek 9. prosince 2021 začíná čtyřdenní veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY. Na vaši návštěvu se těší celý organizační tým, který nyní dokončuje všechny přípravné práce. Pokud milujete Vánoce a chcete navštívit jednu z mála povolených velkých akcí s vánoční tematikou, STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY jsou pro vás tou nejlepší volbou. Na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA na vás čeká široký sortiment dárků pro celou rodinu, skvělá vánoční atmosféra i zábava.

 

Přijďte v termínu 9.–12. prosince 2021 a nakupte nápadité dárky od českých výrobců a rodinných manufaktur. Ve čtvrtek a v pátek doplňuje veletrh předvánoční výprodej lyží, kol a sportovního oblečení s názvem LYŽE, KOLO POD STROMEČEK. V sobotu vás čeká hudebně zábavný program DEJME ŠANCI DĚTEM. Moderuje ho Slávek Boura a těšit se můžete např. na Petra Koláře, Šárku Rezkovou nebo na hudební skupinu Maxíci. Ve výstavních halách jsou kvůli koronaviru zavedena zvýšená hygienická, bezpečnostní a kontrolní opatření, která jsme v praxi úspěšně ověřili již během minulých akcí. Více informací o veletrhu najdete na webu vanocnidny.cz.Vstupenka ZDARMA na veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY


Jen v pondělí 6. 12. si můžete na webu https://vanocnidny.cz stáhnout vstupenky na veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY zcela ZDARMA.

 

Vstupenky platí i na souběžnou prodejní akci LYŽE, KOLO POD STROMEČEK. Link pro stažení vstupenek bude na webu aktivní pouze v pondělí 6. 12. 2021.Mikulášský maškarní ples na bruslích


 

Již v sobotu 4.12. můžete s dětmi dorazit na jedinečné Mikulášské maškarní bruslení do naší Bruslírny! 

 

Během aktivně strávených dvou hodin na bruslích si vy i vaše děti užijí zábavu ve formě jednoduchých i složitějších bruslařských soutěží s drobnými odměnami! Navíc vše bude probíhat v kostýmech a převlecích s mikulášskou i jakoukoliv jinou tématikou! Kostým není podmínkou účasti, na druhou stranu budou nejlepší kostýmy odměněny! 

 

 

Na akci samozřejmě dorazí i opravdový Mikuláš s čertem a andělem!

 

Jde hlavně o zábavu na bruslích, takže kostýmy volte tak, ať se v nich dá bruslit a můžeme udělat velkou společnou jízdu pohádkových bytostí! 
 

Na akci je dobré se předem registrovat na webu https://www.dobrusli.cz/bruslirna, protože zaprvé nebudete muset u vstupu čekat ve frontě a řešit vše na místě, zadruhé pro registraci on-line platí sleva na vstupné 25% !

 

A pokud si chcete hlavně přijít zasportovat, tak doražte už v pátek na pravidelnou dvouhodinovku veřejného bruslení pro všechny milovníky kolečkového bruslení! Všechny termíny najdete na webu Do bruslí!PF 2022
MAGNETIC FESTIVAL se odkládá!


MAGNETIC FESTIVAL se odkládá!

Vzhledem k tomu, že vláda vyhlásila nouzový stav a s tím i zákaz pořádání kulturních akcí s kapacitou nad 1.000 osob, jsme bohužel nuceni Magnetic festival, který měl proběhnout 17. prosince 2021, zrušit.

Nejvhodnější nové datum momentálně jednáme. Zakoupené vstupenky se nevrací a zůstavají v platnosti.

Děkujeme za pochopení a brzy vás budeme informovat.
Magnetic CrewX-MASSACRE se přesouvá na rok 2022


⚠ X-MASSACRE se přesouvá na rok 2022 ⚠

Se zármutkem v srdci oznamujeme, že se letošní ročník X-MASSACRE přesouvá na rok 2022.

Díky velice špatné epidemiologické situaci nejen u nás, ale i v Evropě a díky tvrdým nařízením vlády, že kulturní akce jsou nyní jen pro očkované, jsme bohužel nuceni festival odložit.
X-Massacre vždy byl a bude festival pro všechny bez rozdílů, což nyní není možné. 

O PENÍZE ZA VSTUPENKY SAMOZŘEJMĚ NEPŘIJDETE

Vstupenky budou platné buď na odložený festival X-Massacre v roce 2022 (přesné datum bude brzy oznámeno), nebo na letní festival S-MASSACRE 2022, který proběhne 10-12.06.2022 a to po předchozí registraci.

Ještě jednou se moc omlouváme, věřte, že nás přípravy na letošní ročník stály spousty snahy, času, financí a nervů a že jsme z toho naprosto zdrceni. Těšili jsme se, že konečně spolu VŠICHNI společně zapaříme, ale dnešní doba tomu bohužel nepřeje. 

Opatrujte se, buďte zdrávi a vidíme se v létě 2022, kdy spolu opět všichni zapaříme! 

https://www.facebook.com/xmassacrefestival/photos/a.501163479953460/4469257773143991/VELETRH FOR CARAVAN SE KONÁ


Dne 25. 11. 2021 rozhodla Vláda ČR o vyhlášení nouzového stavu od 26. 11. 2021 a souvisejících mimořádných opatřeních. Z dostupných informací z tiskové konference po jednání Vlády vyplývá, že tato opatření nemají vliv na pořádání veletrhů a hospodářských výstav. Veletrh FOR CARAVAN se otevře návštěvníkům podle původního plánu v pátek 26. 11. v 10 hod.

Aktuální situaci ohledně pořádání veletrhů pečlivě sledujeme a jsme připraveni organizaci akce flexibilně přizpůsobit případným novým podmínkám.

Bezpečnost vystavovatelů a návštěvníků během veletrhu je naší prioritou, a proto jsou na výstavišti zavedena zvýšená hygienická, bezpečnostní a kontrolní opatření, která jsme již v praxi úspěšně ověřili při minulých akcích.Začíná výstava FOR CARAVAN


V pátek 26. listopadu 2021 začíná třídenní výstava obytných automobilů a karavanů. V sobotu a v neděli se k veletrhu FOR CARAVAN navíc připojuje cestovatelský festival Kolem světa i nabídka kulinářských specialit z různých koutů světa. V rámci doprovodného programu můžete navštívit bazar karavanů, prezentace obytných vestaveb nebo zajímavé přednášky.

 

O cestování v karavanu po Česku bude v pátek přednášet Klára Hájek Velinská, která podrobně probere své zkušenosti s českými kempy i zajímavé tipy na výlety. O karavanech v Americe pak bude každý výstavní den přednášet Martin Greša. Více informací o výstavě FOR CARAVAN najdete na webu forcaravan.cz. Vstupenky můžete zakoupit zde.Veletrh CZECHBUS ukazuje elektrobusy i další inovace v oboru


CZECHBUS pořádaný podruhé na výstavišti PVA EXPO PRAHA představuje nejnovější trendy v autobusové a hromadné dopravě i v garážové a servisní technice. Mezi největší zajímavosti veletrhu patří autobusy na elektrický pohon od několika výrobců. K vidění je například 14metrový elektrobus nebo také malá verze od firmy RAMPINI, která je schopna na jedno nabití ujet s 35 pasažéry 120 kilometrů nebo vydržet v městském provozu až 10 hodin.

 

Organizace ROPID na veletrhu CZECHBUS představuje detailní podobu nového vizuálního stylu Pražské integrované dopravy (PID) i aktuální záměry rozvoje systému PID v Praze a ve Středočeském kraji. Návštěvníci se mohou dozvědět zajímavé informace ohledně aktualizace standardů kvality PID a požadavků na vybavení vozidel pro další plánovanou obnovu vozového parku, který bude čítat po dokončení integrace zhruba 3 000 autobusů více než 30 dopravců. Podrobné informace týkající se programu veletrhu CZECHBUS naleznete na webu czechbus.eu.Začíná veletrh CZECHBUS – vše kolem autobusů a hromadné dopravy


Zajímají vás nejmodernější technologie v autobusové a hromadné dopravě? 10. ročník středoevropského veletrhu CZECHBUS je určený převážně pro profesionály, kteří se mohou již podruhé na výstavišti PVA EXPO PRAHA podrobně seznámit s nejnovějšími trendy v oboru. Veletrh se koná 23. až 25. listopadu 2021 a nabízí tři dny velmi zajímavého programu. Návštěvníky čeká 88 vystavovatelů a 62 moderních autobusů na výstavní ploše 12 070 m2.

 

Ani letos nechybí žádný renomovaný výrobce. Prohlédnout si tak můžete to nejlepší od firem SOR, SCANIA, ŠKODA TRANSPORTATION, SOLARIS, TURANCAR, EvoBus Česká republika – Mercedes, ROŠERO, DEKSTRA BUS, BUSPLAN, MAVE, MAN, VOLVO, MYBUS, KARSAN, RAMPINI a řady dalších. Kromě novinek v autobusové a hromadné dopravě jsou také představovány inovace týkající se garážové a servisní techniky. Podrobné informace týkající se programu naleznete na czechbus.eu.Erotický veletrh Erofest se přesouvá na duben 2022, vstupenky zůstávají v platnosti


 

Milí Eroťáci,

 

určitě jste zaznamenali nová opatření, která vláda zavede začátkem příštího týdne vůči neočkovaným občanům. Jako Erofest se nijak neangažujeme, zda se lidé mají či nemají očkovat, nicméně toto opatření má obrovské dopady na průběh veletrhu, ať už na vás návštěvníky, tak i vystupující a stánkaře. Neradi bychom dělali polovičatou akci a ztratili to, co se roky snažíme budovat. Zároveň nechceme nikoho ohrozit na zdraví nebo jej omezovat.

 

 

Neradi vám proto oznamujeme, že letošní 6. ročník Erotického veletrhu jsme nuceni z důvodu pandemie znovu přesunout na termín 22. – 23. 4. 2022. Zvolili jsme tento termín s ohledem na průběh opatření v uplynulých měsících a zároveň tak, aby ti z vás, co vstupenky již mají, nemuseli čekat opět celý rok.

 

Mezi hlavní důvody přesunutí patří důrazné doporučení ministra zdravotnictví k přesunutí všech akcí, které se mají následující měsíc konat. Dále pak mnoho návštěvníků, kteří si již zakoupili vstupenku, nemá zatím dokončené očkování, tudíž by se nemohli veletrhu účastnit. V neposlední řadě mnoho zahraničních firem se aktuálně jen obtížně do ČR dostává.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín. Děkujeme, že si i na nový termín uděláte čas a zůstanete nám nadále věrní. Do konce roku vám zašleme vstupenky nové.

 

Přesto jsme optimisté a nenecháme se zlomit – s podporou vás, našich návštěvníků, partnerů a podporovatelů Erotický veletrh Erofest přece jen uskutečníme, pouze o pár měsíců později. Za to vám bude patřit náš obrovský dík. Uvidíme se na nejparádnějším ročníku Erotického veletrhu Erofest v dubnu 2022.

 

Marta Hamerník a celý tým Erotického veletrhu Erofest

 


https://erotickyveletrh.cz/erofest-se-presouva-vstupenky-zustavaji-v-platnosti/NOVÁ PRAVIDLA PRO VSTUP NÁVŠTĚVNÍKA NA VELETRH: Kdo může přijít do Letňan?


 

Po nejnovějším zpřísnění pravidel pro účast na hromadných akcích se rozhodnutím Vlády ČR od 22. listopadu 2021 mění také podmínky pro vstup na veletrhy společnosti ABF.

 

Kdo se může účastnit veletrhu, aby na něm bylo pro všechny bezpečně?

 

Návštěvníci starší 12 let se musí prokázat buď potvrzením o dokončeném očkování, to je platné nejdříve 14 dní po finální dávce vakcíny, nebo potvrzením o prodělání nemoci COVID -19 ne starším 180 dní.

 

Výjimkou z výše uvedeného jsou návštěvníci ve věku 12 až 18 let, osoby s nedokončeným očkováním a lidé, kteří nemohou ze zdravotních důvodů očkování absolvovat (nutné potvrzení od lékaře). Tyto osoby se však musí při vstupu na výstaviště prokázat negativním PCR testem ne starším 72 hodin.

 

Od 22. 11. již nebudou uznávány antigenní testy a samotesty mimo výše zmíněné výjimky. Po vstupu na veletrh je také nutné dodržovat stávající pravidla: ve všech vnitřních a venkovních prostorách areálu musí mít lidé starší 12 let zakryté dýchací cesty respirátorem nebo obdobným prostředkem, udržovat rozestupy alespoň 1,5 metru s výjimkou členů jedné domácnosti a dezinfikovat si ruce.

 

Děkujeme za dodržování pravidel a těšíme se na setkání s Vámi na veletrzích v PVA EXPO PRAHA.Militaria setkání 2021


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zveme Vás na Militaria setkání, které se uskuteční 21. listopadu 2021 od 8:00 do 14:00 v hale č. 7!

 

Jedná se o 40. ročník mezinárodní prodejní výstavy pro všechny příznivce a sběratele historického vojenství (výstroj, výzbroj, chladné a palné zbraně, vyznamenání, insignie, technické vybavení, optika, spojovací technika, knihy, aj.)

Více informací: http://www.antiktrhy.cz/cs/homepage/Lídři elektromobility představují nové modely aut


Veletrh e-SALON je svou komplexností a velikostí událost evropského významu a mnozí výrobci během něj představují klíčové produkty svých značek v české premiéře. Návštěvníci si mohou unikátní modely vozů také otestovat na vlastní kůži. Testovací jízdy totiž bude mít v areálu PVA EXPO PRAHA téměř každá z automobilek. Na veletrhu se představí i řada výrobců dobíjecích stanic, dodavatelů energií, výrobců manipulační a komunální techniky a rovněž i výrobců elektrokol.

 

Například korejská automobilka KIA přiveze, coby jeden z leaderů elektrifikace v České republice, na e-SALON dva čistě elektrické modely – hlavní hvězdou bude Kia EV6 a dále pak e-Niro.

 

Elektrifikované novinky představí Škoda Auto, Ford se pochlubí sportovně střiženým sportovním SUV Mustang Mach-E, Porsche supersportem Taycan a Mitsubishi technicky zajímavým SUV Eclipse Cross PHEV, které umí být „malou elektrárnou“ na cestách pro nejrůznější spotřebiče.

 

Mezi hlavní taháky se určitě zařadí i novinka značky Dacia s názvem Spring, která se stane nejlevnějším elektromobilem na trhu s cenovkou pod půl milionu korun. Značka Renault se na veletrhu bude prezentovat prvním modelem nové generace „nativních“ elektromobilů Renault – novým Megane E-Tech 100% elektrickým, který je zároveň prvním modelem pyšnícím se novým logem značky. Představuje přelomový design, který porušuje zákonitosti tradičního kompaktního hatchbacku.

 

Návštěvníci uvidí i model Tesla Y. Audi ukáže nejen Q4 e-tron Sportback, ale i e-tron GT. Veřejnost se seznámí i s dalšími vozy mnoha automobilových značek, které v čisté mobilitě něco znamenají. Nebudou chybět značky Hyundai, VW osobní vozy s modely ID.3, ID.4, ID.5 a svoji premiéru bude mít i CUPRA BORN. Svět užitkových vozů budou, mimo jiné, zastupovat značky GOUPIL, tradiční značka VW, která předvede hned několik modelů dodávek, a to VW e-Crafter skříň, VW e-Crafter sklápěčka a VW Multivan eHybrid.

 

Více informací o programu veletrhu najdete na https://e-salon.cz/.Imagination Festival se vrací na výstaviště v Letňanech!


Imagination Festival se vrací do prostor PVA EXPO PRAHA a v rámci své již 11. edice nabídne třetí listopadový pátek spektakulární show napříč dvěma obřími stagemi s unikátním designem. Velké haly letňanského výstaviště opět rozzáří hvězdní DJs za podpory těch nejoddanějších fanoušků a společně tak oslavíme návrat toho nejhlasitějšího bass & hard music festivalu.

 

 

Imagination stage bude tradičně patřit vybranému Drum & Bassu. Lahůdkou pro všechny fanoušky bude vystoupení legendární australské formace Pendulum, kteří se představí v rámci DJ setu. Chybět nebude aktuální držitel ocenění pro nejlepšího DJe v anketě Drum&BassArena Awards A.M.C, britský vládce dnb říše Emperor, nadupaný neurofunkový showcase Eatbrain League ve složení Jade, Teddy Killerz, Agressor Bunx a MC Coppa, holandský miláček českého publika a reprezentant Liquicity Maduk, který stejně jako čím dál oblíbenější tváře nové liquid dnb vlny Pola & Bryson představí své čerstvě vydané album v ČR vůbec poprvé. Tato hvězdná zahraniční jména doplní i přední čeští a slovenští producenti ve složení Forbidden Society, Ripple a Simple Souls.

 

V království fanoušků Harder Styles se pak opět promění Devastator stage. Svou Imagination premiéru si letos odbude největší jméno na poli světového raw hardstyle – brutální Radical Redemption. Do Prahy také premiérově přiletí představitel našlapaného euforického hardstylu Frontliner. Svými rychlými energickými melodiemi si nás podmaní mladý Sefa a chybět nebude ani nejlepší italský hardstylový DJ Zatox, který se k nám vždy rád vrací. To nejlepší z mainstreamového hardcoru představí na Devastator stagi italská královna Anime či rychle rostoucí francouzský frenchcorový Billx. Za mixem je doplní lokální DJs a producenti Crane & Sixtas, Hatom, Hungry Beats a Korty.

Vstupenky na akci jsou v prodeji v předprodejní síti GoOut za 990 Kč + poplatek a zakoupíte je na odkazu zde: https://smarturl.it/Imagination21tickets.Bruslírna v listopadu 2021


V PVA EXPO PRAHA jako jediní v Praze umožňujeme in-line bruslařům bruslit celou zimu. V rámci haly 7 vznikla Bruslírna pro širokou veřejnost, kde můžete pravidelně přijít udržovat svou kondici na kolečkových bruslích, či si zatančit na trackových bruslích. Vždy v suchu a pod střechou, navíc na velmi hladkém povrchu!

Více informací ke vstupu a termínům najdete na webu www.dobrusli.cz/bruslirnaCannafest 2021 - veletrh s vůní konopí


Cannafest 2021 - veletrh s vůní konopí

Podzim již tradičně patří konopí. Tedy přesněji řečeno Cannafestu - mezinárodnímu veletrhu konopí. Ten proběhne již po jedenácté, termín letos vychází na víkend 5. - 7. listopadu. Minulý rok zamezila pořádání přední světové akce v oboru pandemie. Ta je však již na ústupu, a tak nic nebrání tomu, aby se v PVA Praze Letňanech setkali odborníci na využití konopí z celého světa.

Ve třech výstavních halách se představí pestrá škála předních firem na využití konopí jakožto důležitého přírodního zdroje, chybět nebude nepřeberné množství pěstební techniky či nejrůznějších doplňků jako jsou třeba v poslední době stále populárnější vaporizéry. Rozsáhlá nabídka bude zvláště v zastoupení CBD produktů či renomovaných semenných bank. 

Zvláštní pozornost si pak zaslouží vysoce ceněná odborná konference zaměřená na využití konopí v medicíně, na níž vystoupí přední vědci, doktoři i pacienti. Další neméně zajímavá témata se dotknou legislativy, pěstování a aktivismu za popularizaci této všestranně využitelné rostliny.

Aktuální informace o celé akci jsou dostupné na webu veletrhu www.cannafest.com, kde si zájemci mohou již teď zakoupit zvýhodněné vstupné v rámci předprodeje.Pozvánka na Prague Car Festival


Tři výstavy v jednom festivalu

Osvědčené výstavy Prague Car Festival a Racing Expo/Classic Expo letos prošly zcela zásadní změnou. Spojením do jednoho celku vznikla rozsahem 30 000 m2 i počtem přes 800 exponátů nejrozsáhlejší motoristická výstava v České republice v roce 2021.  Uskuteční se ve dnech 30. a 31. října ve všech prostorách výstaviště PVA Expo v Praze – Letňanech.

Ani v letošním roce nepřijdou milovníci upravených automobilů o svůj vrchol sezóny. Na výstavě BSR Tuning Expo se představí špička z české i evropské scény a návštěvníci se potkají jak s majiteli těchto skvostů, tak se zástupci renomovaných úpravářských značek, prodejci dílů a doplňků pro zvýšení výkonu nebo zlepšení jízdních vlastností. Návštěvníci zde najdou převážně soukromé automobily ze sedmi evropských zemí. Vrcholem celodenního programu bude vyhlášení soutěže Tvář BSR Tuning Expo a předání dalších ocenění.

ESET Cup Racing Expo nabídne vedle špičkových závodních automobilů a motocyklů také setkání s mnoha osobnostmi. Besedou i autogramiádou s Tomášem Engem se uzavřou jeho oslavy dvacátého výročí od startů v F1. Jan Kopecký bude jedním z mnoha továrních jezdců značky Škoda, kteří svou účastí ozdobí expozici vzácných vozů z muzea této značky. K dispozici bude také několik simulátorů. Na těch profesionálních se pojede v sobotu Grand Prix Racing Expo a v neděli první oficiální mistrovství České republiky.

Příznivci historických vozidel se mohou těšit na Glasurit Classic Expo. Společný stánek opět připravují organizátoři největších veteránských akcí jako jsou 1000 mil československých, Zbraslav-Jíloviště nebo brněnský Festival mezi pavilony. Na výstavě budou zastoupeny kluby Rolls-Royce, Jaguar, Lotus, Mercedes-Benz, Fiat a mnoho dalších. V neděli 31. října mohou přijet i majitelé historických automobilů, vyrobených do roku 1975. K dispozici budou mít zdarma parkovací plochu uvnitř výstaviště.

Živo bude i na venkovní ploše před vstupní halou. Návštěvníky hned při vstupu zaujme populární driftování. V těsném sousedství se potom představí nejmladší závodníci na dvou kolech. A děti se mohou bezpečně svézt v opravdové závodní motokáře.

 

Více informací najdete na: https://praguecarfestival.cz/

 Událost oboru čisté mobility e-SALON 2021 bude opět plná premiér


Po vynucené pandemické pauze se bude konat třetí ročník veletrhu čisté mobility e-SALON. Událost evropského významu uvede nejnovější ekologické vozy, motocykly, dobíjecí technologie, novinky z oblasti infrastruktury moderní mobility a další unikáty. Akce, jejímž spoluorganizátorem je TV Prima, proběhne ve dnech 11. až 14. listopadu na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Úvodní den bude patřit médiím a odborníkům, pro širokou veřejnost bude akce zpřístupněna od 12. listopadu. Generálním partnerem veletrhu e-SALON 2021 je Skupina ČEZ.

Veletrh e-SALON je svou komplexností a velikostí událost evropského významu a mnozí výrobci během něj představují klíčové produkty svých značek v české premiéře. Nejinak tomu bude také letos, kdy automobilové novinky obsadí Haly 3 a 4. Například korejská automobilka KIA přiveze, coby jeden z leaderů elektrifikace v České republice, na e-SALON dva čistě elektrické modely – hlavní hvězdou bude Kia EV6 a dále pak e-Niro.

Elektrifikované novinky představí i Škoda Auto, kromě jiných například model Enyaq cupé. Ford se pochlubí sportovně střiženým sportovním SUV Mustang Mach-E, Porsche supersportem Taycan a Mitsubishi technicky zajímavým SUV Eclipse Cross PHEV, které umí být „malou elektrárnou“ na cestách pro nejrůznější spotřebiče.

Mezi hlavní taháky se určitě zařadí i novinka značky Dacia s názvem Spring, která se stane nejlevnějším elektromobilem na trhu s cenovkou pod půl milionu korun. Značka Renault se na veletrhu bude prezentovat prvním modelem nové generace „nativních“ elektromobilů Renault – novým Megane E-Tech 100% elektrickým, který je zároveň prvním modelem pyšnícím se novým logem značky. Představuje přelomový design, který porušuje zákonitosti tradičního kompaktního hatchbacku.

Návštěvníci uvidí i model Tesla Y. Audi ukáže nejen Q4 e-tron Sportback, ale i e-tron GT. Veřejnost se seznámí i s dalšími vozy mnoha automobilových značek, které v čisté mobilitě něco znamenají. Nebudou chybět značky Hyundai, VW osobní vozy s modely ID.3, ID.4, ID.5 a svoji premiéru bude mít i CUPRA BORN. Svět užitkových vozů budou, mimo jiné, zastupovat značky GOUPIL, tradiční značka VW, která předvede hned několik modelů dodávek, a to VW e-Crafter skříň, VW e-Crafter sklápěčka a VW Multivan eHybrid.

Testovací jízdy i odborné přednášky

Návštěvníci e-SALONu si mohou unikátní modely vozů otestovat na vlastní kůži. Testovací jízdy totiž bude mít v areálu PVA EXPO PRAHA téměř každá z automobilek. Pro zájemce bude připravena registrace, kde si budou moci vybrat z prezentovaných značek a přihlásit se se na testovací jízdu. Bude vyhrazen i prostor pro demonstraci některých technologií (samoparkovací systémy Valeo apod.). Pro návštěvníky je připraveno i testování elektromotorek, elektrokol a dalších elektro vozítek.

Na veletrhu se představí i řada výrobců dobíjecích stanic, dodavatelů energií, výrobců manipulační a komunální techniky a rovněž i výrobců elektrokol, která jsou v této době velmi populární. K vidění budou např. produkty společností Mountfield, Apache, Shimano, Unicorn, Phoenix Contact, TPC Industry a dalších. V průběhu výstavy bude možné navštívit i přednášky na zajímavá témata, která budou určena jak odborné (čtvrtek, pátek), tak široké veřejnosti (o víkendu). Součástí výstavy budou i doplňky, služby, aplikace a legislativa spojené s alternativními pohony vozidel. Konat se bude také konference ČISTÁ MOBILITA, která proběhne první den veletrhu a je určena pro odbornou veřejnost. Druhý den pak bude věnován konferenci ENERGO SUMMIT, která je určena rovněž pro odborníky.

Setkání s hvězdami

Zábavu pro širokou veřejnost, především pro rodiny s dětmi, chystá i spoluorganizátor akce – televize Prima. Ta připravuje program podle zaměření jednotlivých televizních kanálů. Nebudou chybět známé tváře z obrazovky televize Prima, tentokrát to budou herci seriálu Slunečná, které budou moci návštěvníci v pátek i v sobotu potkat na autogramiádě. Více informací najdete na www.e-salon.cz.

Elektromobilita je pro energetiku logickým trhem, Skupina ČEZ se jí proto systematicky věnuje již přes 10 let. Provozujeme největší síť veřejného dobíjení v ČR s více než 320 stanicemi. Rychlodobíjecí stanice vznikají i díky podpoře z evropského programu CEF (Connecting Europe Facility). Současně nabízíme širokou paletu souvisejících služeb a produktů pro jednotlivce, firmy, municipality a kraje.Patricie Pagáčová představí charitativní kalendář 2022
Red Bull


Bohužel, dinosaury na For Games neuvidíte. Chybět ale nebude Red Bull Saurus. Nadupaná kára z Red Bull rodiny si finále Sazka eLEAGUE nemůže nechat ujít. Dočkáte se pochopitelně také baru s nápoji Red Bullu. Pro diváky budou k mání limonády i energy drinky na osvěžení. Z esportové rodiny Red Bullu bude na For Games přítomen Dominik „Seron“ Čermák, jeden z nejlepších tuzemských hráčů FIFA. Pokud se vám v oblíbeném fotbálku od EA Sports nedaří, lepšího rádce než Serona najdete jen těžko!PRAGODENT přivítá stomatologickou špičku znovu v PVA EXPO PRAHA


Vystavující firmy představí kompletní nabídku dentálního trhu pro stomatologické ordinace a laboratoře, softwarové vybavení, nástroje pro prevenci, hygienu a bezpečnost práce, farmaceutické výrobky a odborné publikace pro zubní lékaře. Nebude chybět řada novinek, které si určitě najdou své místo ve stomatologických ordinacích nebo laboratořích.

Podrobné informace o veletrhu pro odborné návštěvníky najdete na pragodent.eu.Značka OPI představí na veletrhu veganské laky na nehty


Značka OPI letos slaví 40 let na světovém trhu nehtové kosmetiky. Více než 200 populárních odstínů pomohlo této značce dostat se až na vrchol. OPI si totiž zamilovaly miliony fanoušků. A my jsme moc rádi, že legendární značka OPI nebude chybět na našem tradičním veletrhu FOR BEAUTY. 

Těšit se můžete na jejich ikonické, dlouhodržící laky na nehty. Dále na profesionální, o ruce i nohy dokonale pečující, řadu ProSpa.

A přímo na veletrhu si budete moci zakoupit také jejich horkou novinku a to první OPI laky na nehty přírodního původu! Veganské složení a obal vyrobený z recyklovaných materiálů nezatíží životní prostředí, ale vy se i tak můžete těšit vysoké pigmentaci až 7 dní.

A slevy? Tak ty taky budou! Být u nás, se prostě vyplatí.

www.opishop.czVeletrh FOR GASTRO & HOTEL a jeho vystavovatelé Vás zvou…


Letošní ročník veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2021  nabídne profesionálům i milovníkům gastronomie vše důležité, co k tomuto oboru patří, včetně novinek, premiérových vystavovatelů i zahraničních firem. I přes náročnou situaci ve společnosti naleznete v nové výstavní hale 4 mnoho oblíbených profesionálních expozic, připravených uzavírat kontrakty a diskutovat o novinkách a trendech. V sektorech A a B budou zastoupeny obory gastro technologií a také vybavení pro hotely a restaurace.  Technologie představí významné firmy jako AT FORNAX,  BLAŽEK GASTRO, CESK,  IMESO,  TeS Chotěboř a mnoho dalších.  Inspiraci, jak moderně i luxusně vybavit hotel či restauraci Vám přinesou věhlasné společnosti  G. BENEDIKT  s hotelovým porcelánem z Karlových Varů  nebo VEBA Broumov se svými světoznámými  bytovými tkaninami. Kompletní  nabídku hotelového nábytku naleznete na stánku DUBLINO.  Sektor C bude zaměřen na oblast  POTRAVINÁŘSTVÍ. Naleznete zde klasické potraviny i delikatesy včetně  ochutnávek. Tomuto sektoru bude dozajista vévodit velký výstavní stánek  Státního zemědělského intervenčního fondu, sdružujícího 12 firem s českými potravinami pod národní značkou kvality KLASA. Německá firma HOBART je současně i novým vystavovatelem z Německa, nabízející kvalitní kuchyňské vybavení. Příjemnou tečkou se pro mnohé určitě stane tradiční chuť slunného Řecka, které bude zastoupeno firmami GREEN LIFE  a  REFRESH. Přijďte nás navštívit, diskutovat, ochutnat  a objednat.  Těšíme se s Vámi.Soutěž TOP EXPO na veletrhu FOR INTERIOR


Při soutěže TOP EXPO byly vyhlášeny nejpůsobivější expozice, které jsou zároveň i vysoce funkční a splňují kritéria pro komunikaci se zákazníkem. Hodnoceny byly všechny expozice veletrhů v kategoriích do 60 m2 a nad 60 m2.


FOR INTERIOR TOP EXPO – kategorie do 60 mzískaly expozice:

LUSITO - DECO LOCO - Hala 4 - číslo stánku 4A13 


FOR INTERIOR TOP EXPO – kategorie nad 60 mzískaly expozice:

JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o. - Hala 5 - číslo stánku č. 5B5Nejbližší konané akce
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: ?

* - povinné údaje