Aktuality


PF 2024

2023-12-01 09:24:20 Více  

CZECHBUS a CZECH TRAVEL MARKET plný novinek a trendů

Tradiční veletrh CZECHBUS spolu s mezinárodním kontraktačním dnem cestovního ruchu CZECH TRAVEL MARKET dneškem zahájil uzavírání nových obchodů v PVA EXPO PRAHA.

2023-11-21 12:06:42 Více  

e-SALON plný skvostů ze světa čisté mobility

Letošní ročník veletrhu e-SALON představí řadu skvostů, z nichž mnohé Česko ještě nevidělo. Návštěvníci mají šanci vidět pestrou řadu elektromobilů, hybridních a dalších eko vozidel a další exponáty spojené s elektromobilitou a její infrastrukturou. Kdo bude mít zájem, má možnost vyzkoušet vybrané vozy během testovacích jízd. PVA EXPO tento víkend nabídne také řadu premiér, bohatý doprovodný program a spoustu prémiových značek.

2023-11-09 12:11:53 Více  

Letňanské výstaviště po roce opět ve znamení gastronomie a hotelnictví

Jednodenní odborný KONGRES FOR GASTRO & HOTEL spolu s třídenním veletrhem FOR GASTRO & HOTEL opět zahájil přehlídku trendů a produktů ze segmentu HoReCa. Ve dnech 1. až 3. listopadu tak máte možnost „nakouknout pod pokličku“ 128 vystavovatelům z pěti států.

2023-11-01 11:47:27 Více  

Nabitý víkend se čtyřmi veletrhy pro celou rodinu

Návštěva letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA během pátka 20. října a víkendu 21. až 22. října je ideálním řešením, jak udělat radost celé rodině! Veletrh FOR BEAUTY nabídne ve dvou halách nejmodernější kosmetiku, péči o vlasy, nehtový design a péči o nohy. Ve dvou halách veletrhu FOR KIDS seženete to nejlepší pro vaše děti. FOR GAMES vás vtáhne do světa imaginace a počítačových her a na FOR MODEL & CREATIVE se sejdou sběratelé a modeláři. Jednomu návštěvníkovi stačí pro návštěvu všech uvedených veletrhů jen jedna vstupenka! Vstupenky a mnoho zajímavého zboží z našich veletrhů můžete koupit na shopex.cz.

2023-10-20 13:05:41 Více  

Do Čech dorazila budoucnost medicíny: Robot Hugo!

Nejnovější operační robot „Hugo™ (RAS)“ se představuje lékařům v Česku. Může se stát jejich partnerem mimo jiné při urologických, gynekologických a kolorektálních operacích. Ve srovnání s konvenčními chirurgickými technikami (tradičními operačními zákroky) pomáhá lékařům operovat přesněji, s lepším přehledem a kontrolu operačních nástrojů, rychleji a šetrněji, s menší ztrátou krve a lepšími výsledky.

2023-10-17 15:19:23 Více  

Stomatologické technologie na letňanském výstavišti

29. ročník mezinárodního dentálního veletrhu PRAGODENT nabízí expozice více jak 160 vystavovatelů. Ve třech halách najdete mimo jiné novinky a inovativní technologie, které by neměly chybět v moderní stomatologické ordinaci. V DENT ARÉNĚ (Hala 2D) vás čeká zajímavý doprovodný program. Více informací o veletrhu najdete na webové stránce www.pragodent.eu. 13. října se k PRAGODENTU připojují PRAŽSKÉ DENTÁLNÍ DNY České stomatologické komory.

2023-10-12 17:14:57 Více  

Začala největší událost českého stavebnictví a nábytku!

Pražský primátor Bohuslav Svoboda a řada známých odborníků ze stavebních oborů dnes 19. září 2023 slavnostně zahájili 34. ročník stavebního veletrhu FOR ARCH, který každoročně navštíví desítky tisíc lidí. Největší stavební událost českého stavebnictví prezentuje nejnovější technologie a trendy, jak moderně stavět, rekonstruovat, vytápět, zabezpečovat i čerpat dotace. Souběžný veletrh FOR INTERIOR je největším podzimním veletrhem nábytku, interiérů a interiérového designu s bohatou nabídkou tuzemských i zahraničních výrobců.

2023-09-19 11:39:17 Více  

Máme pro vás novou moderní Vstupní halu I

Stále pracujeme, abychom zůstali nejmodernějším výstavním areálem v Česku! Dnes jsme slavnostně otevřeli Vstupní halu I. V ní najdete otevřený konferenční sál, tzv. speakers' corner, s moderním osvětlením a ozvučením pro brífinky a prezentace, menší konferenční sály 6 a 7, prosklený VIP salónek a kavárnu Costa Clara Cafe s výbornou kávou a občerstvením.

2023-09-18 17:12:23 Více  

FOR DECOR & HOME nabízí to nejlepší z dekorací

Pokud vás výrazně ovlivňuje prostředí, ve kterém trávíte svůj čas, a rádi si ho proto náležitě zdobíte, neměl by vám uniknout veletrh FOR DECOR & HOME, nejdůležitější veletržní událost v oboru vánočních dekorací, celoročních bytových doplňků a dárkového sortimentu. Část vystavených výrobků je možné zakoupit přímo na místě.

2023-09-07 11:14:25 Více  následující
Nejbližší konané akce
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: ?

* - povinné údaje