ABF ABF

ABF

Veletrh FOR GASTRO & HOTEL představí moderní vybavení pro HORECU i světovou gastronomii

Hotelovému a restauračnímu zařízení, potravinářství a gastronomii se bude od 29. září do 2. října 2016 věnovat v PVA EXPO PRAHA mezinárodní veletrh FOR GASTRO & HOTEL. Letošní šestý ročník bude tím největším, který se kdy na letňanském výstavišti konal. Návštěvníci si na veletrhu prohlédnou nejnovější technologie a vybavení pro hotely a gastronomické provozovny, ale také nabídku výrobců a dodavatelů potravin a nápojů. Souběžně budou probíhat i kontraktační dny velkoobchodu JIP, východočeská a.s.

26.09.2016 18:03:29 více


Při veletrhu FOR ARCH byli oceněni nejlepší architekti

Architektkou roku 2016 se stala Marcela Steinbachová

Za výbornou vlastní tvorbu a vzdělávání odborné i laické veřejnosti v oblasti architektury získala cenu Architektka roku Marcela Steinbachová. Slavnostní vyhlášení proběhlo 21. září již tradičně v rámci slavnostního galavečera veletrhu FOR ARCH. Porota i letos udělila Čestné uznání, které získal Michal Škoda za bezmála dvacetiletou prezentaci umění v pozici šéfkurátora českobudějovického Domu umění. Více na www.architektroku.cz.

 

Cenu Architekt obci 2016 získala Zdeňka Vydrová a Litomyšl

Při galavečeru proběhlo také vyhlášení soutěže Architekt obci 2016, kterou pořádal Svaz měst a obcí ČR ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj a časopisem Moderní obec v rámci ceny Architekt roku. Vítězství si odneslo Město Litomyšl a architektka Zdeňka Vydrová s projektem „Regulační plán Mariánské ulice a koncepce úpravy Partyzánské ulice“. Více na www.architektroku.cz.

 

Ocenění si odensli také mladí architekti

Ceny soutěže Young Architect Award 2016 byly předány již první den veletrhu FOR ARCH. V rámci 8. ročníku soutěže pro studenty a mladé architekty do 33 let letos na téma Architektura mimo čas si ocenění rozdělilo celkem 7 autorů. Ocenění byla předána z rukou náměstkyně ministra kultury Anny Matouškové, zastupitelky hl. m. Prahy Elišky Kaplický Fuchsové a dalších významných hostů 20. září. Titul Young Architect Award 2016 obdržela práce Haydarpaşa: Performance space od Michaely Benešové. Více na www.yaa.cz.

22.09.2016 17:38:48 více


Videopozvánka na veletrh FOR INTERIOR

Od 29. září do 2. října se v PVA EXPO PRAHA uskuteční sedmý ročník veletrhu nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR. Chystaným veletržním děním vás provede manažerka veletrhu Ing. Daniela Boučková. 

22.09.2016 17:37:53 více


Videopozvánka na veletrh FOR GASTRO & HOTEL

Již po šesté se v PVA EXPO PRAHA uskuteční mezinárodní veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie FOR GASTRO & HOTEL. Zajímá vás, na co se můžete těšit? Podívejte se na rozhovor s manažerkou veletrhu Milenou Fernandez. 

22.09.2016 14:53:57 více


Veletrh FOR ARCH 2016 začíná právě dnes!

Dnes dopoledne otevírá návštěvníkům své brány sedmadvacátý ročník největšího mezinárodního stavebního veletrhu v České republice FOR ARCH, který se koná v areálu PVA EXPO PRAHA a potrvá do soboty 24. září. Více než osm set vystavovatelů z patnácti zemí světa zde na ploše téměř 21 tisíc metrů čtverečních představí nejnovější trendy z oblasti stavebnictví. V rámci doprovodného programu se dále uskuteční odborné konference za účastí předních osobností v oboru, významné celonárodní architektonické soutěže i praktický program pro podnikatele a širokou veřejnost.  Velkou novinkou jsou oproti předchozím ročníkům různá denní témata - kvalita výrobků, řízení energetické náročnosti, odborné vzdělávání, fenomén chytrý dům a stavba domu svépomocí. Nově také bude k dispozici nezávislé STAVEBNÍ PORADENSKÉ CENTRUM, kde odborníci v rámci denních témat bezplatně poradí, jak na věc. FOR ARCH tematicky doplní veletrhy FOR STAV, FOR THERM, FOR WOOD a BAZÉNY, SAUNY & SPA.

20.09.2016 09:09:31 více


Videopozvánka na veletrh FOR ARCH

Připravili jsme pro vás rozhovor s ředitelem obchodního týmu veletrhu FOR ARCH panem Martinem Františkem Přívětivým o sedmadvacátém ročníku mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH. Veletrh se uskuteční na výstavišti PVA EXPO PRAHA od 20. do 24. září 2016.

 

13.09.2016 09:06:45 více


Globus předal 22 vozů Kontu Bariéry v PVA EXPO PRAHA

V úterý 30. srpna 2016 vyvrcholila na výstavišti PVA EXPO PRAHA téměř čtyřměsíční charitativní sbírka Globusu. Ten zde u příležitosti svého 20. výročí v České republice předal Kontu Bariéry rovnou 22 speciálně upravených vozů, které usnadní život handicapovaným lidem po celé republice.

12.09.2016 10:21:08 více


FOR DECOR & HOME představil VÁNOČNÍ TRENDY 2016

Na kontraktačním veletrhu dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME si návštěvníci mohli prohlédnout unikátní výstavu VÁNOČNÍ TRENDY 2016. Ve čtyřech expozicích se představily čtyři rozdílné styly, a to Vánoce v tónech, V zahradách, Já les - Ty člověk a Půvab okázalosti.

10.09.2016 16:08:11 více


Videopozvánka na veletrh FOR DECOR & HOME

Prohlédněte si exkluzivní rozhovor s ředitelkou veletrhu paní Mariou Wohlrabovou o druhém ročníku kontraktačního veletrhu dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME. Veletrh můžete navštívit na výstavišti PVA EXPO PRAHA do soboty 10. září 2016 do 18:00. 

09.09.2016 11:26:04 více


Zahájili jsme veletrh FOR DECOR & HOME

Ve čtvrtek 8. září 2016 jsme na výstavišti PVA EXPO PRAHA zahájili druhý ročník kontraktačního veletrhu dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME. Slavnostního aktu se zúčastnili generální ředitel ABF Tomáš Kotrč, ředitelka obchodní skupiny Maria Wohlrabová, ředitel MM média a zakladatel soutěže ROSA PRAGENSIS Miroslav Mokoš, florista a organizátor výstavy VÁNOČNÍ TRENDY 2016 Petr Sikora a top specialistka v balení dárků Radka Křivánková.

08.09.2016 14:50:14 více
následující
předchozí akce
Načítám...
následující akce