ABF

Ubytování


 

 

Pro naše zákazníky nabízíme ubytování v několika partnerských zařízeních.

 

 

Aquapalace Hotel Prague

Luxusní Aquapalace Hotel Prague 4* nabízí ideální spojení obchodních jednání s relaxací, odpočinkem i zábavou. To vše v bezprostřední blízkosti jedné z nejkrásnějších evropských metropolí. Aquapalace Hotel je součástí areálu AQUAPALACE PRAHA, který je největším středoevropským aquaparkem.Nabídka služeb zahrnuje rozsáhlé moderní konferenční centrum, výbornou kuchyni, přímý přístup do aquaparku a široký výběr individuálních, rodinných a wellness balíčků. Ať už cestujete služebně či soukromě, široká škála hotelových a wellness služeb v kombinaci s návštěvou aquaparku a pražských památek uskuteční váš pobyt nezapomenutelným.
 


Clarion Congress Hotel Prague

Clarion Congress Hotel Prague 4* se nachází pouhých 10 minut jízdy autem či přímým autobusem č. 158 od PVA EXPO PRAHA Letňany a zároveň přímo na trase metra B – stanice Vysočanská s dobrou dostupností do centra Prahy. Je jediným hotelem v Praze, který kromě ubytování a konferenčních prostor disponuje i relaxačním zázemím a nákupními možnostmi pod jednou střechou. Právě díky dopravní dostupnosti a perfektním službám je vhodný pro individuální návštěvníky i business klientelu. S kapacitou 559 pokojů včetně 25 luxusních apartmá jsme vždy připraveni nabídnout Vám naše služby v průběhu konání veletrhů i mimo ně.
 


Hotel Blue Orange

Blue Orange Business Resort Prague 4* je vyhlášen svojí přátelskou atmosférou a rodinným prostředím. Nachází se jen 2 min. jízdy autem (5 min. busem) od PVA EXPO PRAHA Letňany. Nabízí Vám ubytování ve 32 dvoulůžkových nekuřáckých pokojích. Všechny pokoje jsou tzv. managerského typu a jsou zařízeny velmi moderně a účelně. Samozřejmostí vybavení každého pokoje je sociální zařízení, 52‘‘LED TV, telefon, trezor, minibar a WiFi připojení na internet o rychlosti 100 Mbit zdarma. V rámci ubytování můžete dále zdarma využít nadstandardních služeb luxusního health clubu (cardio fitness, posilovna, spinning, sauny, vířivky apod.), samozřejmostí jsou vynikající a bohaté snídaně. Velkou výhodou je vlastní parkoviště přímo před resortem. 
 


Hotel Duo

Hotel Duo 4* je komplex, který nabízí hostům širokou škálu služeb – ubytování, stravování, konferenční služby a služby hotelového sportcentra. V roce 2014 se hotel podrobil rozsáhlé rekonstrukci, během které se zrenovovaly veřejné prostory Lobby, restaurace Formanka, hlavní hotelový vchod, kongresové centrum a 101 pokojů. Celkem hotel nabízí 642 klimatizovaných pokojů v různých kategoriích s připojením k WiFi. Stylová Restaurace Formanka se specializuje na tradiční českou, ale i mezinárodní kuchyni a nabízí pokrmy nejvybranějších chutí. Flexibilní kongresové centrum hotelu nabízí celkem 11 konferenčních místností vybavených nejmodernější technikou. V letních měsících je k dispozici posezení na slunečné letní terase nebo v prostorné zahradě. Široký výběr služeb zahrnuje Sportcentrum, kde se nachází bowling centrum s 12 dráhami, bazén, sauna, posilovna, ricochet, masáže a kosmetické studio.


Pension Svět

Pension Svět 3* se nachází v klidném prostředí na devátém kilometru dálnice D8 v areálu Zelené údolí v obci Úžice. Tři mohutné srubové věže umocňují osobitý charakter stavby připomínající zámeckou architekturu. Interiér netradičního pensionu je zařízen v duchu exotického stylu a název Svět skutečně vystihuje atmosféru několika vybraných zemí s originálními doplňky. Jednotlivé apartmány jsou svou výzdobou a doplňky věnovány určitým zemím a nebo místům na Zemi.
 


Centrum Mariapoli

Centrum Mariapoli je příjemné moderní kongresové a ubytovací zařízení v klidném prostředí, vzdálené jen 10 minut autem od PVA EXPO PRAHA Letňany ve směru na Starou Boleslav. K dispozici je 20 jedno až čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním příslušenstvím. Pokoje jsou vybavené minibarem a telefonem, ve všech pokojích je bezplatné WiFi připojení a na většině pokojů je TV. Z některých pokojů je přímý vstup do zahrady, jiné mají vlastní balkon.


1BigEurope

1BigEurope nabízí rezervaci ubytování v Praze v průběhu veletrhů a výstav ve více než 120 smluvních ubytovacích kapacitách od 5* hotelů po rodinné pensiony. Na trhu společnost působí již od roku 1992. Zákazníkům se neúčtují žádné vedlejší poplatky a nabízené ceny jsou stejné nebo nižší než ceny uváděné hotely. Kromě ubytování je možné firmám zajistit kompletní cestovní služby pro jednotlivce i skupiny jak v Praze, tak po celém světě (ubytování, letenky, víza, transfery atd.).

 předchozí akce
Načítám...
následující akce